Zakupy

Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem biżuterii, proszę o kontakt przez formularz kontaktowy. Proszę pamiętać o podaniu w formularzu nazwy przedmiotu (na przykład: „kolczyki Amberito”). Inną opcją jest wysłanie wiadomości  bezpośrednio na adres mailowy: senanque@senanque.pl.
Każdy z moich wyrobów można również zakupić za pośrednictwem którejś z galerii artystycznych, z którymi współpracuję. Na mojej stronie znajdą jednak Państwo korzystniejsze ceny mojej biżuterii. Jeżeli preferują Państwo zakup przez galerię: zakładka „współpracuję”.
Do każdego zakupionego produktu wystawiam paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT.

Jeżeli interesujący Państwa przedmiot został już sprzedany, warto zapytać o możliwość wykonania podobnego. Zapraszam do skorzystania w tym celu z zakładki kontakt. Szczegóły na temat wykonywania przedmiotów podobnych do prac już sprzedanych poniżej, w części Zamówienia specjalne.

Zamówienia specjalne:
Realizuję indywidualne zamówienia Klientów na biżuterię, zarówno według Państwa własnych pomysłów, jak i na podstawie moich wcześniejszych prac. Nie powielam jednak wzorów – tj, nie wykonuję dokładnych kopii wcześniejszych projektów, gdyż staram się, aby każdy Klient otrzymał biżuterię naprawdę unikatową. Na zamówienie mogę wykonać przedmiot podobny do wybranej przez Państwa pracy, oczywiście ustalając z Państwem wszelkie modyfikacje, jakie zamierzam wprowadzić do danego projektu.
Do pracy przystępuję po dokładnym omówieniu z Klientem wszelkich zmian i uzgodnieniu warunków cenowych. Skompletowanie materiałów i wykonanie biżuterii na zamówienie trwa zwykle około dwóch tygodni, czas ten jednak może być dłuższy, w zależności od dostępności materiałów, stopnia skomplikowania wzoru i ilości zamówień aktualnie przeze mnie realizowanych. Przez cały czas będą Państwo informowani o postępie prac.
W celu złożenia zamówienia indywidualnego, proszę o kontakt przez formularz kontaktowy  lub wysłanie wiadomości  bezpośrednio na adres mailowy: senanque@senanque.pl

Płatność:
Preferowaną formą płatności jest wpłata na konto po potwierdzeniu zamówienia. Należność za zakupioną biżuterię proszę wpłacać na konto:
SENANQUE Joanna Turowicz
ul. Macierzankowa 32
62-005 Bolechówko
nr konta: Volkswagen Bank 48 2130 0004 2001 0544 8014 0001

Wysyłka:
Biżuterię wysyłam w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych od chwili zaksięgowania wpłaty na koncie. Każdy przedmiot pakuję w eleganckie pudełeczko jubilerskie lub sakiewkę jubilerską i wysyłam w wytrzymałym pudełku kartonowym, zabezpieczonym wewnątrz folią bąbelkową.

Koszty wysyłki:
Biżuterię do wartości 150 PLN wysyłam listem poleconym priorytetowym. Koszt takiej przesyłki to 8,3 PLN.
Biżuterię o większej wartości wysyłam listem wartościowym. Koszt takiej przesyłki jest skalkulowany zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej. Każdorazowo podaję koszt przy zamówieniu.
Na Państwa życzenie biżuterię mogę przesłać kurierem – koszt takiej usługi to 25 PLN.

Reklamacje i zwroty:
Biżuteria Senanque jest wykonywana z najwyższą troską o jakość i jest wolna od jakichkolwiek wad. Jeśli jednak z jakiegoś powodu chcą ją Państwo zwrócić, to zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” mogą Państwo zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Prawo zwrotu nie dotyczy prac, które zostały wykonane na zamówienie indywidualne oraz w których na życzenie klienta dokonano istotnych zmian.  Zwrot należy wcześniej uzgodnić za pomocą e-maila.  Warunkiem zwrotu jest dołączenie do przesyłki paragonu z kasy fiskalnej. Po odebraniu przesyłki należność za przedmiot zostanie przekazana na Państwa konto bankowe, którego numer proszę dołączyć do przesyłki. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi Kupujący.