Zamówienia specjalne

Realizuję indywidualne zamówienia Klientów na biżuterię, zarówno według Państwa własnych pomysłów, jak i na podstawie moich wcześniejszych prac. Nie powielam jednak wzorów – tj, nie wykonuję dokładnych kopii wcześniejszych projektów, gdyż staram się, aby każdy Klient otrzymał biżuterię naprawdę unikatową. Na zamówienie mogę wykonać przedmiot podobny do wybranej przez Państwa pracy, oczywiście ustalając z Państwem wszelkie modyfikacje, jakie zamierzam wprowadzić do danego projektu.
Do pracy przystępuję po dokładnym omówieniu z Klientem wszelkich zmian i uzgodnieniu warunków cenowych. Skompletowanie materiałów i wykonanie biżuterii na zamówienie trwa zwykle około dwóch tygodni, czas ten jednak może być dłuższy, w zależności od dostępności materiałów, stopnia skomplikowania wzoru i ilości zamówień aktualnie przeze mnie realizowanych. Przez cały czas będą Państwo informowani o postępie prac.
W celu złożenia zamówienia indywidualnego, proszę o kontakt przez formularz kontaktowy lub wysłanie wiadomości bezpośrednio na adres mailowy: senanque@senanque.pl.